Nacht der Dubbels
Op zaterdag 20 december 2025 organiseert TTC QLT Gent met trots de allereerste editie van onze gezellige QLT Winterbar en Nacht der Dubbels!
Zomertornooien
Voor de spelers die zich graag willen voorbereiden op het nieuwe seizoen en die graag met voorgift spelen, of op hun eigen niveau zonder de resultaten meetellen voor hun klassement geven we net als vorige zomer wekelijkse tornooitjes met eindtornooi in de zomervakantie.
Op qlt-tabletennis.com kan je de resultaten van de voorbije tornooien raadplegen en live meevolgen met het lopende tornooi.
Op onze instagram pagina kan je de foto's van de voorbije podiumplaatsen vinden.
Officieel tornooi
Voor de tafeltennissers die graag een individueel tornooi spelen dat meetelt voor hun klassement geven we een officieel b-tornooi. Dit jaar zal dit op zaterdag 30 en zondag 31 augustus 2025 plaatsvinden.
Familietornooi
TTC QLT Gent organiseerde op paasmaandag 21 april 2025 van 12:30 tot 19 uur een familietornooi.